Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polska


6021 odpowiedzi w tym temacie

#3001 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 07 maj 2017 - 20:26

Wczorajszy "marsz wolności". Miałem wątpliwości, czy to się nie kwalifikuje do zakładki "humor" ale ostatecznie jest tutaj.

 


  • ToJa lubi to

#3002 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 08 maj 2017 - 09:13

Z jednej strony śmieszne i żałosne a z drugiej niebezpieczne. Spirala nienawiści nakręci się jeszcze bardziej i znajdzie się drugi Cyba. Zmanipulowanymi łatwiej sterować.
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#3003 Kajut

Kajut
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 maj 2017 - 12:29

Niech ich zmanipulują do poziomu zamieszek to wydaje mi się że kibole ich szybko z tego manipulacyjnego snu wybudzą. ;)

WHITE BOYS CENTRUM


#3004 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 08 maj 2017 - 20:31

Spirala nienawiści jest już nakręcona dość dobrze, na tyle przynajmniej, że nic normalnego już tego nie odkręci. Jedynie wojna jest w stanie przerwać obecną sytuację, ale osobiście wolę dwa wiecznie skłócone obozy od tego, co niosą ze sobą konflikty zbrojne.

Zdaje się, że w okresie międzywojennym była w Polsce podobna sytuacja do tej dzisiejszej, inne tylko partie i minimalny dostęp do mediów aby podnosić ludziom ciśnienie.


Użytkownik NICKczemNICK edytował ten post 08 maj 2017 - 20:32

  • Bartek84 lubi to

#3005 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 10 maj 2017 - 07:34

https://scontent.xx....35c&oe=5974749F

 

genialne  :hihi:


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#3006 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 28 maj 2017 - 21:08

Pan Macierewicz teraz na tvp3,jest jaki jest ale bardzo mądrze gada.



#3007 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 30 maj 2017 - 22:37

 

O ponadpolaku Michniku, ekshumacjach smoleńskich, polskich gałęziach Islamu, festiwalu w Opolu oraz publiczne pytanie do prezydenta Bogatyni.


Bóg, Honor, Ojczyzna.

#3008 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 30 maj 2017 - 22:39

 

Gadowski o islamie, rozwinięcie poprzedniego.


  • Edy lubi to
Bóg, Honor, Ojczyzna.

#3009 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 07 czerwiec 2017 - 22:07

M.in. o szkoleniu Polaków w celu zamachów przez ISIS, które dysponuje dobrymi mapami Warszawy, Krakowa i Częstochowy.

 


Bóg, Honor, Ojczyzna.

#3010 Bojar

Bojar
  • SK1964

Napisano 08 czerwiec 2017 - 14:24

Nie kumam, jak w dobie internetu można się chwalić, że ma się dobre mapy jakiegoś miasta.

Kurwa, w google wpisujesz Warszawa i sobie nawet tym chopkiem pochodzisz.

A jest wszystko, szpitale, urzędy, banki, kościoły, oczyszczalnie, wszystko, wszystko. 

Nawet grafy można pooglądać, a tam wielkie pierdolenie jakie to jest niebezpieczne, bo IS ma mapy naszych miast.

Pewnie, że ma, wszyscy mają.


Wszyscy jedziemy na wózku wspólnym, reprezentujemy GieKSe to powód do dumy!


#3011 Miłosz1964

Miłosz1964
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 08 czerwiec 2017 - 17:26

Dokładnie :lol:


Dołączona grafika


#3012 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 25 czerwiec 2017 - 21:10

Nie chce mi się wierzyć, że ten gość mówi prawdę. Ale jeśli to się potwierdzi będzie kolejna duża afera.

 


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#3013 Pablito

Pablito
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 27 czerwiec 2017 - 09:06

https://twitter.com/...589316762193920

 

Chyba coś jest na rzeczy. Kurwa dramat



#3014 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 27 czerwiec 2017 - 09:16

@up to konto twitterowe mega interesujące

 

 

a tu Cejrowski nt. niepłacenia abonamentu (po 29:20 minucie) w związku z tym, że TVP jest spółką akcyjną.  :hihi:


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#3015 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 29 czerwiec 2017 - 11:16

o kurwix: gronkiewicz, dobre majątki sprzedawane po 50zł/metr, wymaganie 300 reprywatyzacji rocznie

 

a tu Patryk Jaki nie daje się gadce prawnej mecanasa i wymierza w wyniku głosowania 3k kary.

 

W końcu jakiś normalny ogarnięty prawnie polityk, który dba o dobro państwa. W tym przypadku o niespowalnianie prac komisji w sprawie, która dotknęła setki czy też tysięcy obywateli.


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#3016 jas1u

jas1u
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 czerwiec 2017 - 07:56

słucham tych komisji zamiast radia i muszę przyznać że podoba mi się jak Jaki w reprywatyzacji i Wassermann w Abergold prowadzą te komisje.

Widać starania żeby to nie był polityczny targ tylko merytoryczne przesłuchania choć niektórzy członkowie np Brejza tak pierdolą żeby tylko namącić albo bronić PO.

 

Jestem mega ciekaw raportów końcowych (np Wassermann już powiedziała że dużo świadków mija się z prawdą).


  • ToJa lubi to

#3017 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 30 czerwiec 2017 - 08:55

Ja mam zupełnie inne wrażenie :)

 

Dle mnie to wygląda tak, ze ten ambergold  to jest chuj. Nikogo to nie obchodzi, kto co i za ile.

Jedna strona chce ujebać tuska

Druga strona chce go bronić

i to jest sedno tej komisji :)



#3018 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 30 czerwiec 2017 - 09:28

No ok, ale skoro o wszystkim wiedzial, to czemu nie? 

 

Przeciez m.in. o to wlasnie chodzi. Wladza wiedziala a chuja zrobila, by uchronic ludzi. 


  • ToJa lubi to

"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#3019 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 30 czerwiec 2017 - 10:32

Ja mam zupełnie inne wrażenie :)

 

Dle mnie to wygląda tak, ze ten ambergold  to jest chuj. Nikogo to nie obchodzi, kto co i za ile.

Jedna strona chce ujebać tuska

Druga strona chce go bronić

i to jest sedno tej komisji :)

 

Przecież Donalda ujebał jego własny syn, właśnie podczas przesłuchania. Komisja dostała go jak na tacy. Nie wiem tylko czy będą umieli/chcieli to wykorzystać.


  • ToJa lubi to

#3020 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 30 czerwiec 2017 - 10:32

No jasne, że jak wiedział to go trza udupić bez dwóch zdań ale to wygląda tak jakby już przed rozpoczęciem komisji śledczej z góry była umówiony plan, żeby nie zajmować się zbytnio tymi biednymi ludźmi, czy wyjaśnieniem dokładnie jak to było i sprawdzenie kto był winny, kto wiedział, a kto nic nie zrobił tylko rozpoczęcie misji  "udupić tuska"

Mam nadzieje, że teraz jasniej :)



#3021 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 30 czerwiec 2017 - 10:34

Przecież Donalda ujebał jego własny syn,

 

Dodam, że przy obecności naczelnego prawnika rodzinnego Giertycha, To dodaje smaczku :)


  • ToJa lubi to

#3022 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 czerwiec 2017 - 12:17

No jasne, że jak wiedział to go trza udupić bez dwóch zdań ale to wygląda tak jakby już przed rozpoczęciem komisji śledczej z góry była umówiony plan, żeby nie zajmować się zbytnio tymi biednymi ludźmi, czy wyjaśnieniem dokładnie jak to było i sprawdzenie kto był winny, kto wiedział, a kto nic nie zrobił tylko rozpoczęcie misji  "udupić tuska"

Mam nadzieje, że teraz jasniej :)

No ale żeby "udupić tuska" to muszą mieć jednak cholernie mocne dowody, których nikt nie będzie w stanie podważyć. A takie mogą zdobyć tylko przez zajęcie się tymi biednymi ludźmi i wyjaśnienie dokładnie jak to było. 

 

 

słucham tych komisji zamiast radia i muszę przyznać że podoba mi się jak Jaki w reprywatyzacji i Wassermann w Abergold prowadzą te komisje.

Widać starania żeby to nie był polityczny targ tylko merytoryczne przesłuchania choć niektórzy członkowie np Brejza tak pierdolą żeby tylko namącić albo bronić PO.

 

Jestem mega ciekaw raportów końcowych (np Wassermann już powiedziała że dużo świadków mija się z prawdą).

Wasserman bardzo mi zaimponowała w tej komisji. Wcześniej raczej za nią nie przepadałam, podobnie jak za jej ojcem. A Jaki to chyba jeden z bardziej rozgarniętych ludzi w tym cyrku zwanym sejmem. 

Jestem tylko ciekawa jak długo Hani Wahszawskiej Syhence będzie się udawało migać od zeznawania przed komisją. Obstawiam, że jeśli nie po dobroci, to jednak zobaczymy ją doprowadzoną siłą w bransoletkach ;-) 


Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#3023 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 30 czerwiec 2017 - 12:37

Nikt nikogo nie udupi. Tu każdy każdego broni. Oczywiście politycznie i pod publiczkę się atakuje, wyciąga zarzuty, ale siedzieć nikt nie pójdzie. No chyba, że serio ktoś zrobi coś mega i będą 100 proc. dowody (taki przejechanie zakonnicy w ciąży na pasach). PiS ma w głowie to, że jak straci władzę, to wtedy inni powsadzają ich do więzienia za ich wałki. Od dawna w Polsce rękę rękę myje, choć PiS przez to potraci w sondażach przed samymi wyborami, bo szedł z hasłem "rozliczymy złodziei i powsadzamy ich za kratki" na ustach. A średnio im to na razie wychodzi.


Użytkownik kosa edytował ten post 30 czerwiec 2017 - 12:38

  • terror i Fuhrer lubią to

Przyjaźń jest wszystkim!


#3024 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 30 czerwiec 2017 - 14:01

 

Mały żuczek-kurator.


Użytkownik NICKczemNICK edytował ten post 30 czerwiec 2017 - 14:02


#3025 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 30 czerwiec 2017 - 15:20

Takie wsadzania do pierdla to może by było realne jakby powiedzmy PO była typową partią komunistyczną, a PiS faszystowską/monarchistyczną czy czymś w tym stylu - dwa przeciwległe bieguny, osobne środowiska, inne powiązania, inne elektoraty a tutaj jest tak jak Kosa pisze - każdy jest ze sobą powiązany nie tylko pod względem światopoglądowym i politycznym, ale też prywatnym. To jest teatrzyk dla mas dlatego też się atakuje głównie Tuska - skoro system był ma modłe przestępczą, to powinno się powsadzać do pierdla masę żołnierzy, oficerów, generałów którzy tworzyli to wszystko. Tutaj jest mowa tylko o Tusku, dlaczego? Bo nikt nie ma zamiaru nikogo wsadzać do pierdla a Tusk pełni rolę kozła ofiarnego, a nawet on nie pójdzie siedzieć. Teatrzyk jak nic.


Użytkownik terror edytował ten post 30 czerwiec 2017 - 15:22

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 1 anonimowych