Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polska


6027 odpowiedzi w tym temacie

#2976 Jack

Jack
  • Czytelnicy

Napisano 09 kwiecień 2017 - 23:10

Naszła mnie dziś taka myśl. Niby środowiska prawicowe, korwinowe, kibolskie, narodowe, patriotyczne, zwał jak zwał, twierdzą cały czas, że telewizja pierze mózgi, że TVN ogłupia, wychowuje lemingów, SBek Walter propagandę szerzy, a dopiero internet przywrócił wolność i w ogóle oh ah, jakie to niezależne medium.

 

Ale tak dzisiaj z nudów trochę przeleciałem youtube'a, różne kanały, które są trendy, głównie wśród młodzieży, i jestem kurwa w mega szoku. To jest jakieś kurwa szambo. Totalne pajacowanie, kolesie mają setki tysięcy/miliony wyświetleń jednego filmiku, i serio, jak zobaczyłem te niedorozwinięte miny, jakąś spierdoloną nowo-mowę, popisywanie się jakimiś gestami, to serio zwątpiłem. i to oni wychowują dzisiejszą młodzież.

 

Kurwa, serio. Jestem z rocznika 1989 i dziękuję Bogu, że mnie i moich znajomych wychowała ta zła telewizja piorąca mózgi, na czele z tym lewackim TVeNem, niż kurwa jakieś youtubowe, spedalone fejmy, odpierdalające jakieś niedojebane miny po co drugim słowie.


Użytkownik Jack edytował ten post 09 kwiecień 2017 - 23:19

  • Naujox i arek lubią to

#2977 Guest_BGC64_*

Guest_BGC64_*
  • Anonimowi

Napisano 09 kwiecień 2017 - 23:21

Moi starzy mówili to samo jak oglądałem Ed,Edd i Eddy



#2978 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 kwiecień 2017 - 05:03

Jeden chuj. Lepiej to już było o/

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2979 Edy

Edy
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 10 kwiecień 2017 - 07:24

Moi starzy mówili to samo jak oglądałem Ed,Edd i Eddy

Tylko mi się tu nie rozpędzaj za bardzo!


  • Chrmik, ToJa i 19mózG64 lubią to

MCMLXIV  :szpada:


#2980 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 15 kwiecień 2017 - 17:24

Slyszal ktos cos wiecej na ten temat?

 

http://prostozmostu....dzien,6143.html


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#2981 WzG

WzG
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 kwiecień 2017 - 18:17

Slyszal ktos cos wiecej na ten temat?

 

http://prostozmostu....dzien,6143.html

ogłoszą upadłość zus-u ?  :lol:



#2982 griszag

griszag
  • SK1964

Napisano 15 kwiecień 2017 - 18:20

Czyli wszystko podrożeje :)

#2983 karamaltz

karamaltz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 kwiecień 2017 - 18:33

Denominacja, zaś będziemy zarabiać  w milionach :)



#2984 Foxu

Foxu
  • SK1964
  • LokalizacjaEdinburgh

Napisano 16 kwiecień 2017 - 00:02

Czyli wszystko podrożeje :)

 

Przeczytaj najpierw, a pozniej komentuj.

Ciekawe jak sie to bedzie mialo do budzetu panstwa (i ZUSu)?

Nie jest to jakas bzdura wymyslona?



#2985 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 16 kwiecień 2017 - 07:58

Chyba nie, na innych portalach tez juz smiga. 


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.


#2986 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 16 kwiecień 2017 - 20:50

Denominacja, zaś będziemy zarabiać  w milionach :)

Dobrze, że mam jeszcze trochę starych banknotów, będę do przodu :D


  • karamaltz lubi to

#2987 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 16 kwiecień 2017 - 22:23

Odnosił się do tego chyba Jakubiak. Twierdził, że KUKIZ 15' to poprze, więc może i będzie z tego coś dobrego. O ile pracodawcy będą chcieli oddać pracownikom to, co zostanie im w kieszeni z tego tytułu.


  • ToJa, Michał1964 i Scarface WNC lubią to

#2988 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 kwiecień 2017 - 07:58

Naszła mnie dziś taka myśl. Niby środowiska prawicowe, korwinowe, kibolskie, narodowe, patriotyczne, zwał jak zwał, twierdzą cały czas, że telewizja pierze mózgi, że TVN ogłupia, wychowuje lemingów, SBek Walter propagandę szerzy, a dopiero internet przywrócił wolność i w ogóle oh ah, jakie to niezależne medium.

 

Ale tak dzisiaj z nudów trochę przeleciałem youtube'a, różne kanały, które są trendy, głównie wśród młodzieży, i jestem kurwa w mega szoku. To jest jakieś kurwa szambo. Totalne pajacowanie, kolesie mają setki tysięcy/miliony wyświetleń jednego filmiku, i serio, jak zobaczyłem te niedorozwinięte miny, jakąś spierdoloną nowo-mowę, popisywanie się jakimiś gestami, to serio zwątpiłem. i to oni wychowują dzisiejszą młodzież.

 

Kurwa, serio. Jestem z rocznika 1989 i dziękuję Bogu, że mnie i moich znajomych wychowała ta zła telewizja piorąca mózgi, na czele z tym lewackim TVeNem, niż kurwa jakieś youtubowe, spedalone fejmy, odpierdalające jakieś niedojebane miny po co drugim słowie.

Jest tak. Jutuboza to choroba i wiadocmo o tym nie od dziś.

 

Zobaczcie takie kanały jak Rafonix, Medusa, Stuu, Banshee, Isamu. Jebać ich wszystkich pałami to mało.


  • Jas lubi to

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#2989 Lars

Lars
  • SK1964

Napisano 17 kwiecień 2017 - 08:11

Zobaczyłem Rafonixa. Minutę. Nie dość, że nie rozumiem co on pierdoli, ani o czym, to już sam pedalski głos każe wyłączyć komputer. Przejebane jest to, że oni obudzą się z ręką w nocniku, bo są przekonani, że teraz są kimś, że są opiniotwórcami, że są ważni. Kiedyś oglądałem wymianę zdań niejakiego Gargamela z Wardęgą. Przejebane jest to, ze oni na takim pierdoleniu robią hajs, są strasznymi cwaniakami, gdzie gdyby na ulicy taki Gargamel chciałby zasugerować coś na przykład przed Bukową i pośmiać się z jakiegoś chopa, to dostałby lampe na ryj po pierwszym zdaniu. A w internecie się czują bogami.

 

2 miliony wyświetleń takiego na przykład filmiku.

 


  • Krzychu lubi to

#2990 NICKczemNICK

NICKczemNICK
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 17 kwiecień 2017 - 14:08

"Jutuboza" to nie jest choroba. Jutuby mają to do siebie, że każdy może się tam wjebać ze swoimi chorymi przemyśleniami.

To na co wy trafiacie w YT, jest zależne od tego czego szukacie. Jak szukasz filmów o pedałach, to jutuby będą ci proponować więcej filmów o pedałach w zakładce "polecane dla ciebie". Osobiście uważam, że jeżeli komuś się takie videła wyświetlają "na potęgę", to znaczy że ma głęboki problem. Ja qrwa nigdy chyba nie trafiłbym na jakieś dziwadła typu "makijaż dla chłopaka na randkę", gdyby tego ktoś tutaj wcześniej nie wlepił. Potem narzeka, jeden z drugim, że jutuby to tylko zboki, pedały i wszystko co najgorsze.

Na koniec przychodzi Jack ze swoimi przemyśleniami o kibicach i narodowcach twierdzących, że internety to wolność, a przecież on tylko zwyroli znajduje.



#2991 butcher

butcher
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 17 kwiecień 2017 - 22:52

(...)zależne od tego czego szukacie(...)

Ja qrwa nigdy chyba nie trafiłbym na jakieś dziwadła typu "makijaż dla chłopaka na randkę", gdyby tego ktoś tutaj wcześniej nie wlepił (...)

 

no niestety jak jesteś zalogowany do youTube (np. "zawsze" w Chromie) to właśnie jak ktoś to wklei takie cudo na forum, a Ty obejrzysz to i Tobie może następnym razem w "polecane dla Ciebie" wyświetlić się filmik typu "najlepsze rajstopy dla faceta na studniówkę". O Ty chory pojebie!  :hihi:

 

Nie wierz tak w te algorytmy - to na prawdę (jeszcze?) nie odzwierciedla w 100% preferencji widza ;)


Użytkownik butcher edytował ten post 18 kwiecień 2017 - 12:45


#2992 Zbig

Zbig
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 kwiecień 2017 - 11:48

Junior ale jak to wejdzie to moze sie okazac, ze nie bedziesz mial gdzie pracowac bo oni podatkami zabija firmy.

Bo chca wprowadzic podatek przychodowy (nie wiem tylko czy dodatkowo czy nie) w wysokości 1,5 %. Czyli nie ważne czy masz dochod podatek musialbys placic, i dodatkowo ogranicza ci co mozesz wliczac w koszty.

Czyli jak firma robila duze obroty a miala maly zysk to teraz bedzie musiala płacic tez podatek od przychodu (czyli  obrotu), to potem moze nie miec pieniedzy dla pracownika.



#2993 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 kwiecień 2017 - 09:52

Jak ktoś ma czas i poczucie humoru to polecam oglądanie powitania króla Europy na Centralnym w Warszawie. Te tłumy babć pukających w każdą szybkę w pociągu, łzy w oczach, każdy ze zdjęciem cara Donalda. Sceny niczym w Korei Północnej podczas urodzin Kimów  :lol:


  • tomzkat i melok lubią to

Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#2994 Szafa

Szafa
  • SK1964
  • LokalizacjaLigota/Piotrowice

Napisano 19 kwiecień 2017 - 10:10

Jak ktoś ma czas i poczucie humoru to polecam oglądanie powitania króla Europy na Centralnym w Warszawie. Te tłumy babć pukających w każdą szybkę w pociągu, łzy w oczach, każdy ze zdjęciem cara Donalda. Sceny niczym w Korei Północnej podczas urodzin Kimów  :lol:

Załączone pliki

  • Załączony plik  tusk.JPG   33,78 KB   0 Ilość pobrań

  • melok lubi to

#2995 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 19 kwiecień 2017 - 16:01

PO przyszła go przywitać z czerwonymi kartkami? Czy to jakaś akcja dywersyjna PiSu?


Przyjaźń jest wszystkim!


#2996 Artis

Artis
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaTeraz WNC

Napisano 19 kwiecień 2017 - 19:52

PO przyszła go przywitać z czerwonymi kartkami? Czy to jakaś akcja dywersyjna PiSu?

 

Kolejna wtopa idiotów z KODU :). Delikatnie rzecz ujmując  nie zdawali sobie sprawy z tego :).

PO nawet chyba jest w szoku bo nie wie co na to powiedzieć :)

a Nowoczesna dopytywała, czy ktoś wie o co chodzi :)

 

Sami sie wszyscy wykończą :)


  • ToJa lubi to

#2997 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 24 kwiecień 2017 - 23:15

A to ciekawe i dałoby kolejne punkty poparcia dla PiS-u od "szaraków"

 

http://wmeritum.pl/o...dliwosci/181639


Przyjaźń jest wszystkim!


#2998 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 24 kwiecień 2017 - 23:34

Ciekawe jak w socjalistycznym kraju chcą wprowadzić przepisy wolnosciowie w takiej drastycznej wersji. Przecież ci postkomunistyczni sędziowie i ich potomkowie dostaną pomieszania zmysłów jak będą mieli w takiej sprawie orzekac. Pewnie skończy się na artykule w prasie.

#2999 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 24 kwiecień 2017 - 23:42

Wątpię, bo dość mocno zaangażowany jest w to Jaki.


Przyjaźń jest wszystkim!


#3000 Junior

Junior
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 25 kwiecień 2017 - 17:50

https://www.facebook...85971774760849/


"Bardzo się irytuję kiedy czytam, że GKS wygrał albo przegrał, a potem okazuje się, że chodzi o... GKS Bełchatów. Przepraszam, ale GKS jest tylko jeden, tak samo jak Ruch, Górnik, Wisła, Motor, Lech albo Legia. Z całym szacunkiem, ale kiedy mowa o innych drużynach tak samo się nazywających, powinno dodawać się miasto dla pełnej identyfikacji. Niech Bełchatów osiągnie w polskiej piłce tyle co Katowice - wtedy porozmawiamy."

06 kwietnia 2009, Paweł Czado.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych