Skocz do zawartości


Zdjęcie

Polska


5998 odpowiedzi w tym temacie

#2801 Mayek

Mayek
  • SK1964

Napisano 15 styczeń 2017 - 13:44

niestety, ludzie sa glupsi niz mozna pomyslec. Masz wartsztat, masz kontakt z ludzmi, wiesz jakie czasami dostajesz debilne pytania. Baba z wachlarzem itd. Ludzie sa w stanie uwierzyc, bo starczy 1 informacja ze nie lubie Kaczynskiego i to sie ciagnie. Przeciez wizerunek Kaczora zbudowano na tym, ze jest mały, nie ma konta w banku, nie ma zony, nie ma prawa jazdy i cos tam jeszcze.

 

Huj, ze jako lider partii zdobyl wiekszosc bezwzgledna w parlamencie w 38 milionowym kraju, majac przeciwko siebie wszystkie media i celebrytow i pseudodziennikarzy. Wazne, ze nie ma zony. Bo posiadanie zony dla pierdolonego motlochu to wyznacznik czegokolwiek.

 

Wiec tak, jestem w stanie stwierdzic, ze ludzie w to wierza, bo teraz to idzie lawinowo. Bardzo latwo tym manipulowac, bardzo latwo robic analogie do wielkich dyktatorow europejskich. I ciagnie sie za nim ten propagandowy smrod.



#2802 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 15 styczeń 2017 - 14:50

Jak juz mowicie o pieniadzach i gw, to za czasow po mieli takie dotacje od rzadu jakby byli prasa panstwowa, wiec pierdolenie ze gw prywatne nie do konca jest/bylo prawda.
 

 

A Gazeta Polska to się teraz utrzymuje za Bóg zapłać? ;-)


Przyjaźń jest wszystkim!


#2803 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 styczeń 2017 - 15:09

No ale to też jest w sumie normalne, że kapitał jak chorągiewka - idzie z wiatrem. Rządziła PO - kasa szła do GW, tvn i innych tego typu mediów. "Umarł Król niech zyje Król", teraz kasa idzie na media około Pisowskie. To samo było po wyborach w USA. Niektóre dzienniki wali non stop w Trumpa, bo wygranej, dosłownie na anstępny dzień stwierdziły, że w sumie Trump jest ok i bez przesady - Ameryka się nie zawali ;-)


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2804 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 15 styczeń 2017 - 15:24

Ja to wiem, po prostu bawi mnie, jak ktoś uważa, że PO była zła, bo dawała kasę na GW i inne "swoje" media. To żaden argument, bo PiS robi dokładnie to samo. PO było złe, bo chuja zrobiło przez te 8 lat. PiS jest lepszy, bo w ponad rok zrealizował kilka swoich obietnic. Ale nie używajmy argumentów, które nie mają sensu.

 

Też uważam, że PiS musi mieć przeciwwagę do mainstreamowych mediów antyPiS (bo one nawet nie są pro opozycja), ale mógłby swoją propagandę uprawiać na wyższym poziomie. Ale to jest cena czystek, które zamiast dotknąć najwyższych szczebli, to zostały przeprowadzone nawet w najniższym pionie. A ci co przyszli nie umieją robić telewizji. Spokojnie można było zostawić poprzedników z dołu, bo dla nich najważniejsze są pieniądze i praca - w dupie mają, czy robią propagandę dla PiS, czy PO. A tak mamy TVPiS, z którego już nabijają się nawet wyborcy PiS-u, a prawie wszyscy antyPO. Nieprzemyślane to było - chyba, że celem jest, by np. za rok ci obecni szeregowi też umieli robić telewizję taką jak TVN - propagandową, ale podprogową. 


Przyjaźń jest wszystkim!


#2805 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 styczeń 2017 - 16:29

Dla mnie oni  po prostu nie mieli czasu na wyszkolenie czy znalezienie profesjonalnej kadry ze względu na brak czasu. Trzeba pamiętać że żyjemy w demokracji w cyklu 4 letnim, samorządowe za ponad rok - nie ma czasu, a PiS MUSIAŁ mieć własne media masowego przekazu. Musiał.Inną kwestią jest to, że z tego o zaobserwowałem to czystki czy jakieś poważne zmiany dokonały się tylko na samej górze - tzn. w TVP 1 może też w 2 - wiadomości, telexpress, panorama, TVP info. Słuchając od kilku lat Polskiego Radia Katowice śmiało mogę powiedzieć, że wiele się nie zmieniło - pełen profesjonalizm dziennikarski, audycje kulturalne na wysokim poziomie, żadnej szpil w opozycje, ci sami prowadzący etc. Nawet nie zdjęto Lwowskiej Fali co jest dla mnie szokiem. Babka co prowadzi tą audycję się nie pierdoli w tańcu - normalnie na antenie stwierdza, że "kto popiera czy utrzymuje kontakty z banderowskim rządem na Ukrainie jest zdrajcą POlski" czy "w Polskim Lwowie odbył się koncert zespołu xxx" :szok:  po czym odpala piosenkę "Tylko we Lwowie" z filmu Włóczęgi. I nic. Kobitka sobie prowadzi program a teoretycznie powinna polecieć w pierwszym tygodniu biorąc pod uwagę poUkraińską politykę naszego rządu.


Użytkownik terror edytował ten post 15 styczeń 2017 - 16:36

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2806 spdr

spdr
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 styczeń 2017 - 16:33

TVN niejednokrotnie perfidnie kłamał. Czy możecie przywołać jakieś perfidne kłamstwa z typ?

Pytam z ciekawości bo od wyborów nie oglądam telewizji a wszędzie słysze że tvPIS to gorsza propaganda :)



#2807 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 styczeń 2017 - 16:40

No właśnie to jest to, że oni nie kłamią, tylko są mega stronniczy - jak Petru czy ktoś z KOD coś pierdolnie to rechotają z tego kilka dni ;-) Czy jak z tym kotem, jest to dość żałosne (?) ale czy oni kłamali? Był taki sondaż, powiedzieli ile osób wzieło w nim udział, że w internetach, no i wole Kota prezesa od Kijowskiego.  Gdzie tu kłamstwo? ;-)))


"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2808 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 15 styczeń 2017 - 17:21

Wrzucenie karteczki z rzekomą ciężarówką na transparencie KODziarzy zaraz po zamachu w Berlinie; wrzucenie absurdalnej informacji o zanikaniu sygnału TVP Info podczas przemówień polityków PiS (stowrzonej i opisanej potem przez Asz Dziennik); kłamstwo o tym, że rzecznik PSL Stefaniak został kiedyś zawieszony, gdy pracował w TVP (za co chyba Rachoń musiał przepraszać, bo bał się procesu) - też nie oglądam regularnie, więc to jest to, co pamiętam. Jeszcze chyba z Obamą były kłamstwa.

 

No i jeszcze tradycyjne zaniżanie liczb na marszach opozycji i wiecach KODu oraz zawyżanie PiSowskich. Ale to samo - tylko na odwrót robią - TVNy, więc się wyrównuje.


Użytkownik kosa edytował ten post 15 styczeń 2017 - 17:24

Przyjaźń jest wszystkim!


#2809 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Napisano 15 styczeń 2017 - 17:23

TVN niejednokrotnie perfidnie kłamał. Czy możecie przywołać jakieś perfidne kłamstwa z typ?

Pytam z ciekawości bo od wyborów nie oglądam telewizji a wszędzie słysze że tvPIS to gorsza propaganda :)

tak na szybko.tam masz tego cale mnostwo



#2810 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Napisano 15 styczeń 2017 - 18:31

To jak już w temacie to dziś zobaczymy :

http://wpolityce.pl/...ler-podaj-dalej



#2811 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 styczeń 2017 - 19:04

Jestem ciekaw tego filmu



#2812 Guest_Bend_*

Guest_Bend_*
  • Anonimowi

Napisano 15 styczeń 2017 - 20:02

Wiadomości i ogólnie TVP Info może i są stronniczy, pro-rządowi, gnębią natrętnie opozycję, ale są przynajmniej rzetelni.


Użytkownik Bend edytował ten post 15 styczeń 2017 - 20:02


#2813 ToJa

ToJa
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 styczeń 2017 - 20:39

wrzucenie absurdalnej informacji o zanikaniu sygnału TVP Info podczas przemówień polityków PiS (stowrzonej i opisanej potem przez Asz Dziennik); 

Może to tylko zbieg okoliczności i po prostu kablówka zaszwankowała, ale akurat u mnie serio na przemówieniu Szydło strasznie zacinał się obraz.


Ja to w sumie dobra dziewczyna jestem. 
Tylko ludzie czasem mnie wkur*iają...


#2814 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 styczeń 2017 - 20:51

Dobry film pokazujący to co się działo...Pamiętam jak Pis przejmowało władzę to mówili że pierwszy rok będzie bardzo ciężki ze względu na to że ta cała śmietanka będzie tracić przywileje .Potwierdziło się



#2815 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Napisano 15 styczeń 2017 - 21:01

http://www.emitel.pl...c323cb8045b164b

 

Zanik był ale jaki był jego zasięg i czy miał związek z działaniami zdrajców - nie wiadomo.


Bóg, Honor, Ojczyzna.

#2816 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 15 styczeń 2017 - 21:06

Tu chodzi o zerową weryfikacje fakeowego newsa z internetu, który pasował do tezy. To jest i nierzetelność, i kłamstwo. Ktoś prosił o przykłady kłamstw TVPiS to podałem cztery.


Użytkownik kosa edytował ten post 15 styczeń 2017 - 21:08

Przyjaźń jest wszystkim!


#2817 K..

K..
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 15 styczeń 2017 - 21:09

Macie rację, jednak ja osobiście ciesze się, że pomiatają opozycją. Po tych wszystkich latach jebania ''kaczora'' ciągłych drwin. Każda kurwica na mordach lewusów jest dla mnie jak balsam :)



#2818 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 15 styczeń 2017 - 21:10

A "Pucz" słaby - taki dla przekonanych. Innych raczej znudził, zażenował, rozśmieszył, ale wątpię, by przekonał do racji rządzących. Szkoda, bo całkiem możliwe, że akurat PiS ma w tym rację, ale źle to przekazał. Inna sprawa, że ciężko było pokazać te gówno, które urządziła opozycja w sposób prawdziwego zagrożenia.


Użytkownik kosa edytował ten post 15 styczeń 2017 - 21:14

Przyjaźń jest wszystkim!


#2819 Guest_Bend_*

Guest_Bend_*
  • Anonimowi

Napisano 15 styczeń 2017 - 21:51

Pozytywnie jestem zaskoczony tym "Puczem". Tak jak pisałem dzisiaj wcześniej - stronniczo, ale rzetelnie. Same nagrania, zdjęcia, bez komentarza/lektora, więc i bez kłamstw.

 

Wg mnie to zamach stanu nie miał być, ale była to na 100% zaplanowana ostra rozpierducha w sejmie i pod sejmem, no i może gdzieś tam liczyli, że serio jakieś setki tysięcy ludzi da się w to ciągnąć i zrobią ten polski Majdan, no ale wydaje mi się, że opozycja sama w to nie wierzyła, bo dobrze wiedzą, że ludzie mają ich w dupie, tym bardziej, że żyje im się o wiele lepiej jak za ich rządów.


Użytkownik Bend edytował ten post 15 styczeń 2017 - 22:01


#2820 Picapao

Picapao
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaManhattan

Napisano 15 styczeń 2017 - 22:20

Jeszcze o tvn...

 

https://www.youtube....h?v=ZRvs1MUeQDI


  • Bartek84 i Edy lubią to

#2821 Mozz

Mozz
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 styczeń 2017 - 09:23

Duży plus tego "Puczu" - nie było narzucającego stronę narratora. 



#2822 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 styczeń 2017 - 12:19

;-)

“Gitowska interpretacja kryzysu parlamentarnego. moje pokolenie pamięta, że w latach 70. ulicą rządzili gitowcy. porozumiewali się grypserą. My hipisi, żeby przeżyć musieliśmy znać jej zasady. Największym błędem było powiedzieć do gitowca: kochany lub kocham cię. słowo to w grypserze znaczyło seks oralny. za powiedznie tego można bylo zostać ciężko pobitym. Ad rem: Marszałek Kuchciński jako były hipis musiał znać te reguly. zatem gdy poseł powiedział do niego: kochany, to był to największy bluzg. gdyby Szczerba znał reguły grypsery, to by skiciorował. skiciorował czyli wycofał się z bluzgu. niestety jest młody i nie zna zasad. Marszalek Kuchciński jako prawilny człowiek musiał zrobić to co zrobił"


  • ToJa, Mozz i Carlos91 lubią to

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2823 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 16 styczeń 2017 - 13:20

Link w GW, ale wydaje się, że kolejne kłamstwo TVPiS http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,21250535,tvp-wyretuszowalo-serduszko-wosp-z-kurtki-dziennikarza-twitter.html

 

A tu analiza "zaszumienia"

 

C2Sm_vlW8AAV8b5.jpg

 

C2SoNszWEAEwTSC.jpg


Użytkownik kosa edytował ten post 16 styczeń 2017 - 13:22

Przyjaźń jest wszystkim!


#2824 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 16 styczeń 2017 - 13:28

Tak, pamiętam i wiem, co robi TVN. Po prostu pokazuję Wam, że TVPiS też kłamie. Niektórym tutaj myślenie odebrało, ale to akurat standardowy przypadek wyborcy - zarówno PiS, jak i PO.


Przyjaźń jest wszystkim!


#2825 Zbig

Zbig
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 16 styczeń 2017 - 13:41

Tylko wiesz co jest Kosa najgorsze, że jak PIS szlo do władzy to mówiło ze zmienią wszystko na lepsze a robią to samo co PO, a czasami nawet gorzej.


  • Fuhrer lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

4 użytkowników, 0 gości, 1 anonimowych


    19marek64, Zawodzie72, Zielu88, Toczmek89