Jump to content


Photo

Polska


6032 replies to this topic

#2776 K..

K..
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 12 January 2017 - 12:17

Szlag mnie trafia jak te jebane nieroby w Sejmie robią sobie kolejny urlop na 2 tygodnie, za nasz hajs. Czemu ma slużyć ten niby protest odsuniętych świń to nie mam pojęcia.



#2777 Scarface WNC

Scarface WNC
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaKATOWICE

Posted 12 January 2017 - 17:32

Były :)

Na 100% ??
Bo nie chciałbym, żeby moje dziecko trafiło na Twoją edukacje.
 


  • Czapla likes this

#2778 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 14 January 2017 - 13:33

Jakby ktoś nie słyszał ani nie oglądał Wiadomości - 4:10 :v

 


Edited by terror, 14 January 2017 - 13:33.

  • kosa likes this

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2779 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Posted 14 January 2017 - 14:53

Dramat.


Przyjaźń jest wszystkim!


#2780 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Posted 14 January 2017 - 15:07

Telewizja osiedlowa
  • kosa likes this

#2781 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Posted 14 January 2017 - 15:19

Fakt pojechali troche po bandzie z tym kotem prezesa :) ale niech im kurwa cisna ile wlezie.Urzadzaja sobie cyrki(po , nowoczesna).Osmieszaja parlament i narazaja na szwank reputacje Polski w imie "demokracji".Takich szkodnikow to powinno sie ukarac i to solidnie(finansowo wystarczy).Druga sprawa pewnie tvp jest prorzadowa stacja(jaką zawsze była niezaleznie kto rzadził) i tak było , jest i bedzie poki to jest panstwowe ale niech bedzie taka przeciwwaga dla tvnow i wyborczych.


  • Krzyś, ToJa, Benny and 3 others like this

#2782 Pablito

Pablito
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 14 January 2017 - 15:27

Niech robią co chcą, ale na TVP płaci każdy z nas znacznie więcej niż na polityków w sejmie i senacie. To jest kurwa kompromitacja poważnego, wydawałoby się, serwisu informacyjnego. Kurwa wstyd jak chuj.


  • kosa, żywiec, Carlos91 and 2 others like this

#2783 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Posted 14 January 2017 - 16:56

Niech robią co chcą, ale na TVP płaci każdy z nas znacznie więcej niż na polityków w sejmie i senacie. To jest kurwa kompromitacja poważnego, wydawałoby się, serwisu informacyjnego. Kurwa wstyd jak chuj.

Nie przesadzałbym z tym wstydem.Wstydem to jest propaganda tvn czy wyborczej.Fakt troche przesadzaja(tvp) no ale czyz na to nie zasluguja wywrotowcy i kabareciarze z czesci opozycji?!Ich zachowanie podchodzi nawet pod zdrade stanu i to w imie czego?nie jakiegos interesu panstwa ale na potrzeby walki wewnatrz partii i opozycji(Petru vs. Schetyna).To jest dopiero skandal.


Edited by marcin GieKSa, 14 January 2017 - 18:31.

  • ToJa, Benny, w3g and 1 other like this

#2784 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Posted 14 January 2017 - 17:00

Czytałem kilka dni temu artykuł Stankiewicza i on idealnie to podsumował.



#2785 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 14 January 2017 - 19:32

ZEMSTY NADSZEDŁ CZAS.

 

Też nie ma co tam się zbytnio podniecać, media (w tym TVP za PO) przez lata szkalowały prezesa za tego kota, że kurdupel, brak konta i w ogóle kot zamiast żony he he itd.

 

Smutne nie jest to, że podparli się takim sondażem, lecz to, że współcześnie tylko na tego typu poziomie można toczyć spory i walkę polityczną, kto kogo bardziej śmieszkuje czy cynicznie przechytrzy - z jednej strony mamy szopkę opozycji z blokowaniem mównicy sejmowej na czele z posłem Szczerbą który jest totalną miernotą i błaznem, typ reprezentuje sobą poziom jakiegoś gimbusa, ciągle śmieszkuje ze wszystkiego, gada jakieś bzdury, pajacuje na mównicy etc. a z drugiej rząd który nie potrafi, bądź nie może wyjść z postpolityki tylko stara się dostosować sposobem docierania i komunikowania się z wyborcami do panujących trendów - uśmiechów do kamer. Prawdziwa polityka to wiara, wybór, idea, nawet ta zgubna.

"Epoka humanitaryzmu to epoka, w której ludzie stali się rzadsi"   

 

no debil.


  • Bartek84 and ToJa like this

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2786 Bartek84

Bartek84
  • SK1964

Posted 14 January 2017 - 20:28

Gadowski

Najciekawsze z tym kghm


Edited by Bartek84, 15 January 2017 - 00:08.

Bóg, Honor, Ojczyzna.

#2787 Pablito

Pablito
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 14 January 2017 - 22:11

Nie przesadzałbym z tym wstydem.Wstydem to jest propaganda tvn czy wyborczej.Fakt troche przesadzaja(tvp) no ale czyz na to nie zasluguja wywrotowcy i kabareciarze z czesci opozycji?!Ich zachowanie podchodzi nawet pod zdrade stanu i to w imie czego?nie jakiegos interesu panstwa ale na potrzeby walki wewnatrz partii i opozycji(Petru vs. Schetyna).To jest dopiero skandal.

 

 

Czyli TVP niech robi co chce, bo gw i tvn robia to samo? Jest roznica pomiedzy prywatnym biznesem a czyms, na co łoży każdy Polak. Od TVP oczekuję bycia ponad tym, konkretnych działań informacyjnych, a nie pierdolenia o kocie prezesa.


  • kosa, żywiec, Carlos91 and 1 other like this

#2788 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Posted 14 January 2017 - 22:57

No ale zawsze tak bedzie ze kto wygrywa ten przejmuje media.Tak było jest i bedzie.



#2789 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Posted 14 January 2017 - 23:06

No ale zawsze tak bedzie ze kto wygrywa ten przejmuje media.Tak było jest i bedzie.

i co podoba ci sie to?

tvn czy polsat jest stacja prywatna.nie daje na nie zlotowki.moga sobie Petru dac na prowadzącego wiadomości i nic nikomu do tego.najwyzej nikt tego nie bedzie ogladal.

za tvp placimy wszyscy.wiec wymaga sie wiecej.

niech zniosą abonament to wtedy moga sobie robic tvPiS czy tvPO cala dobe.


  • kosa, Krzychu, Carlos91 and 5 others like this

#2790 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Posted 14 January 2017 - 23:20

nie , nie podoba ale takie sa niestety realia.To tak jakby miec pretensje ze w zime jest zimno i snieg pada.poza tym to ze sa to stacje prywatne nie ma najmniejszego znaczenia, tak jak pisałem wczesniej musi byc jakas przeciwwaga dla tvnu tylko polsat w miare sadowi sie posrodku.



#2791 borg

borg
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaGiSZOWiEC

Posted 14 January 2017 - 23:43

nie , nie podoba ale takie sa niestety realia.To tak jakby miec pretensje ze w zime jest zimno i snieg pada.poza tym to ze sa to stacje prywatne nie ma najmniejszego znaczenia, tak jak pisałem wczesniej musi byc jakas przeciwwaga dla tvnu tylko polsat w miare sadowi sie posrodku.

pierdolenie.czyli jak Schetyna np nakradl to Kaczynski tez moze?

po drugie - tvn jest bardziej obiektywny niz tvp.

jutro jest niedziela.proponuje ci zobaczyc trzy programy na trzech stacjach.

-sniadanie Radia Zet na Polsacie

-Woronicza 17 na TVP info

- Kawe na Lawe na Tvn.

obejrzyj i mi napisz ktora z tych audycji jest w miare obiektywa a ktora robi chamska propagande.


  • kosa likes this

#2792 KarolZawodzie1989

KarolZawodzie1989
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 15 January 2017 - 00:23

tvn bardziej obiektywny??

lepszego dowcipu dawno nie słyszałem...


  • HarpagaN, Picapao, Scarface WNC and 1 other like this

#2793 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Posted 15 January 2017 - 01:16

TVN nie jest bardziej obiektywny, ale jest robiony na lepszym poziomie niż to, co teraz serwują w Wiadomościach. 


Przyjaźń jest wszystkim!


#2794 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 15 January 2017 - 02:17

Na lepszym poziomie, ale lepszy poziom = lepsza socjotechnika, bardzo dobrze ukryty przekaz propagandowy. Udawanie obiektywizmu itd. Mozna tutaj napisać 20 synonimów. TVN ma propagandę opanowana do perfekcji.
  • marcin GieKSa, Bartek84 and Picapao like this

#2795 marcin GieKSa

marcin GieKSa
  • SK1964

Posted 15 January 2017 - 07:09

pierdolenie.czyli jak Schetyna np nakradl to Kaczynski tez moze?

po drugie - tvn jest bardziej obiektywny niz tvp.

jutro jest niedziela.proponuje ci zobaczyc trzy programy na trzech stacjach.

-sniadanie Radia Zet na Polsacie

-Woronicza 17 na TVP info

- Kawe na Lawe na Tvn.

obejrzyj i mi napisz ktora z tych audycji jest w miare obiektywa a ktora robi chamska propagande.

I na tym skonczyłem czytac.Dzieki Borg rozbawiłes mnie z rana.



#2796 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Posted 15 January 2017 - 09:30

Mnie zastanawia dla kogo oni to robia i kto jest docelowym odbiorca szczegolnie Wiadomosci ,ale takze innych programow informacyjnych TVP?
Na moje oko , to ani nie wyborcy PiS-u ani PO.

#2797 terror

terror
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 15 January 2017 - 10:21

Tak, TVN ma o wiele lepiej opanowanie manipulowanie widzami, bo oni tak operują informacjami, publicystyka, aby widz sam doszedł do wniosku że kaczyński to kawał chuja  czy co tam chcą przemycić. TVP po prostu jest nie obiektywna - opozycja to zdrajcy i idioci i pokazują co ten petru gada etc.no i większości sytuacji mają rację.

 

Inna kwestią jest to, czy jest w ogóle możliwe rządzenie w kraju w którym praktycznie wszystkie media prywatne są w rękach obcego kapitału i w taki bądź inny sposób zajmują sie kreowaniem rzeczywistości a nie rzetelnym wykonywaniem pracy? Czy bez własnej tuby propagandowej da się odeprzeć te wszystkie wiadra pomyj i paranoiczny jazgot opozycji że faszyzm, pucze, dyktatura, nic nie działa, 500+ tylko dla patoli etc?

Wydaje mi się, że nie. I gdyby nie TVP to ten kabaret w sejmie mógłby potoczyć się inaczej.


Edited by terror, 15 January 2017 - 10:25.

  • ToJa and Edy like this

"Jesteśmy naszymi przodkami, naszymi mistrzami, naszymi starszymi. Jesteśmy naszymi książkami, naszymi obrazami, naszymi posągami, naszymi krajobrazami"  -  Charles Maurras

 


#2798 Benny

Benny
  • Zarejestrowani użytkownicy

Posted 15 January 2017 - 11:14

Piszecie tu o tym abonamencie jakbyscie placili, a jestem pewien ze 90% wypowiadajacych sie tu osob nie uiszcza oplaty abonamentowej. Jak juz mowicie o pieniadzach i gw, to za czasow po mieli takie dotacje od rzadu jakby byli prasa panstwowa, wiec pierdolenie ze gw prywatne nie do konca jest/bylo prawda.
  • ToJa and HarpagaN like this

#2799 Mayek

Mayek
  • SK1964

Posted 15 January 2017 - 13:16

TVN to robi dla wszystkich co sie nawina. Nie ma targetu, kto wlaczy, ma miec wrazenie, ze to najlepsza stacja, najbardziej pro, najlepsi dziennikarze, najlepsze ujecia, statystyki, sondaze itd.

 

To tak, jakby puscic A klase pilkarska i tvp powie "najlepsza liga swiata, lepsza niz gra Barcelony!", a tvn pusci urywki najlepszych akcji i powie "czy patrzac na to, nie nasuwa sie wniosek, ze w tej lidze gra stoi na najwyzszym poziomie?"


  • ToJa and 19mózG64 like this

#2800 Atest

Atest
  • SK1964
  • LokalizacjaEKSTRAKLASA ALBO ŚMIERĆ

Posted 15 January 2017 - 13:29

Mayek i twierdzisz,ze ludzie sa w stanie w to uwierzyc,obojetnie czy to robi TVN czy TVP?
Jakos nie bardzo to widze.




3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users