Skocz do zawartości


Zdjęcie

Piłka ręczna


244 odpowiedzi w tym temacie

#51 marcin_89

marcin_89
  • SK1964

Napisano 17 styczeń 2014 - 22:35

Wg mnie 24-21 też było dla nas korzystnym wynikiem, a nasi komentatorzy coś podupili. W małej tabelce Rosja miałaby bilans 48-49, a Serbia 45-46, więc ruscy byliby wyżej. I tak też trochę grali ostatnią akcję jakby nie chcieli glupio stracić piłki zbyt wcześnie.



#52 Shellu

Shellu

    Mentor Kosy

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBukowa 1

Napisano 17 styczeń 2014 - 23:56

Właśnie sobie zobaczyłem tę ostatnią akcję i ok, dla kalkulacji Polacy mogli stracić bramkę,

 

ale komentarz chyba Iwańskiego (nie jestem pewien), jak Rosja strzeliła to kurwa jakiś totalny skandal, zaczął się wydzierać, pewnie trysnął nasieniem na współkomentatora, co za kurwa żenada, powinien trzymać fason, a nie zachowywać się jak ciota, bo Rosja strzeliła :/

 

W ogóle to Iwański jest totalnym zjebem.


  • kck i TedeGKS lubią to
"Shellu to znakomity kolega i mój autorytet. Od zawsze się na nim wzorowałem!" - Kosa.

#53 Dżedik

Dżedik
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMUrCKI

Napisano 18 styczeń 2014 - 07:50

Wątpię, żeby ze strony Ruskich była ustawka, skoro przy takim wyniku tak weszli z zerowym dorobkiem. Nasi za to przy stanie 23-28, faktycznie zaczęli grać jakby... hm.... mniej skoncentrowani :) Trochę za wcześnie, mogło się źle skończyć.

 

A przy 24-21 byłem jakoś dziwnie spokojny, ale... 10, 8, 5 sec przed końcem, czekam, czekam, a kacapy nie ciepią... myślę sobie, co jest, q... i dup :)

 

Fiodor mi się wydaje ze oni grali od zera, mecz się skończył  24-22 dla nas. Może jak by zaczęli o stanu 50-50 i licznik się cofał, to by doszli do tego stanu 23-28, ale tak to wczoraj jakoś tego nie stwierdziłem w meczu, no chyba ze całkiem inne zawody oglądaliśmy :hihi:



#54 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 18 styczeń 2014 - 11:33

zerowy dorobek w następnej fazie ;)


Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#55 irishman

irishman

    Irishman

  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 styczeń 2014 - 12:22

Bez sensu jest gadanie o jakiejś ustawce. Bo niby co - Rosjanie woleli zagrać w kolejnej rundzie z zerowym dorobkiem..... w imię jakiejś przyjaźni polsko-radzieckiej?

;) ;) ;)

 

No ale faktem jest, że ostatnią bramkę opłacało nam się stracić i tak się stało. No ale i tak przecież Serbowie mieli wszystko w swoich rękach, a że nie dali rady Francuzom, to mogą mieć pretensje tylko do siebie.

 

Nie wiem jak będzie dalej ale ja już teraz jestem pełen podziwu dla Bieglera! Przecież on zrobił niezłą drużynę z zawodników, o których większość z nas jeszcze niedawno w ogóle nie wiedziała, że tacy istnieją. No i ci w dużej mierze nieznani nikomu szczypiorniści wcześniej byli o krok od pokonania faworytów, aż w końcu wczoraj się udało.



#56 gniotek1102

gniotek1102
  • SK1964

Napisano 18 styczeń 2014 - 12:40

Ja akurat mialem na mysli zachowanie naszych grajkow. Oczywiste jest to ze Rosja nie chciala przegrac. Polacy jak wyszli na 22-17 byli pewni ze wygraja to koncowke ustawili sobie
  • irishman lubi to

#57 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 18 styczeń 2014 - 13:25

Dla mnie niepojeta jest postawa Jurasika. 26 sęk. Do końca, mamy karnego i 2 bramki przewagi. Jakim trzeba być zjebem żeby zdobyć bramkę i liczyć na to że w 26 sęk. Ruscy zdobędą bramke aby znowu byly 2 bramki przewagi.

normalnie to my zawsze liczymy na "cuda" aby awansować a tu sami sobie strzelamy w kolano, a jakby ruski nie trafił?

#58 19mózG64

19mózG64
  • SK1964

Napisano 18 styczeń 2014 - 13:53

to byśmy jebali samobója :D


  • irishman lubi to

Kto kocha ten wierzy

GKS KATOWICE!

 

"Zrobimy wszystko by klub zagrał w Ekstraklasie, bo dla metropolii to wstyd, by tylko jedna drużyna grała w Ekstraklasie"


#59 irishman

irishman

    Irishman

  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 18 styczeń 2014 - 14:52

Dla mnie niepojeta jest postawa Jurasika. 26 sęk. Do końca, mamy karnego i 2 bramki przewagi. Jakim trzeba być zjebem żeby zdobyć bramkę i liczyć na to że w 26 sęk. Ruscy zdobędą bramke aby znowu byly 2 bramki przewagi.

normalnie to my zawsze liczymy na "cuda" aby awansować a tu sami sobie strzelamy w kolano, a jakby ruski nie trafił?

A jakby w te 26 sek. ruscy rzucili 2 bramki to ciekawe co byś mówił o Jurasiku...



#60 rabin

rabin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • Lokalizacjawojkowice

Napisano 18 styczeń 2014 - 15:01

a biedny jurasik napierdala browara w bujanym fotelu i ma na was wyjabane  :hihi:



#61 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 18 styczeń 2014 - 15:11

A jakby w te 26 sek. ruscy rzucili 2 bramki to ciekawe co byś mówił o Jurasiku...


nie pij od rana - proszę
2 bramki w 26 sek to jak Śrutwa na wiosnę w GieKSie, niby mozliwe a jednak nierealne

#62 Krzyś

Krzyś
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLigota

Napisano 18 styczeń 2014 - 15:38

Dla mnie niepojeta jest postawa Jurasika. 26 sęk. Do końca, mamy karnego i 2 bramki przewagi. Jakim trzeba być zjebem żeby zdobyć bramkę i liczyć na to że w 26 sęk. Ruscy zdobędą bramke aby znowu byly 2 bramki przewagi.

normalnie to my zawsze liczymy na "cuda" aby awansować a tu sami sobie strzelamy w kolano, a jakby ruski nie trafił?

 

 

nie takie cuda się dzieją:))))



#63 guliwer

guliwer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 styczeń 2014 - 17:13

Banda frajerów. Graja jak cipy na tym turnieju, jeden chop wygrywa z cala druzyna. Niech juz jada w pizdu do domu bo sie tylko wkurwia czlowiek.


  • Norbi_GKS lubi to

#64 Homer

Homer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 styczeń 2014 - 17:23

Ja pierdolę co to było ?! :szok:



#65 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 styczeń 2014 - 17:24

CO TO KURWA BYŁOOOOOOOOO ?!!!!!!!!!!!!?!!!!!!!!!!!!!1111!????!


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#66 Dżedik

Dżedik
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaMUrCKI

Napisano 19 styczeń 2014 - 17:33

ŁOOOOOO mało zawału nie dostałem!!! KURWA czy nie można na spokojnie meczu wygrać??  Ida się odstresować  :piwo:  bo jeszcze kilka takich meczy i kojtne serio na zawał :hihi:



#67 Norbi_GKS

Norbi_GKS
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLiGota

Napisano 19 styczeń 2014 - 17:52

Banda frajerów. Graja jak cipy na tym turnieju, jeden chop wygrywa z cala druzyna. Niech juz jada w pizdu do domu bo sie tylko wkurwia czlowiek.

Też mam takie zdanie. Jak na razie jedziemy na konkretnym farcie, ale ten fart musi się w końcu skończyć. Jeśli nasi nie zaczną grać to Chorwacja i Szwecja pokaże nam jak się powinno rozpierdalać rywali. Nie wiem tylko co ten szwab robi u nas na ławce trenerskiej..


Zapamiętaj- jak pomoc to tylko w obie strony.

#68 guliwer

guliwer
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 styczeń 2014 - 18:02

Z taką grą nie mają czego szukać na tych mistrzostwach. Od Chorwatów i Szwedów zbiorą bencki chyba ,ze znowu bedą mieli farta jak dzisiaj ( co im sie zdarza nadzwyczaj czesto). Gra w przewadze to dla nich jakas nowosc jest ,paradoksalnie to jest oslabienie dla nich. Taką Bialorus to powinni zmieść z parkietu a oni graja kaszane. Odeszło paru chlopakow, Wenta i sie posypało.



#69 Norbi_GKS

Norbi_GKS
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaLiGota

Napisano 19 styczeń 2014 - 18:09

Dokładnie. Wszyscy narzekali na Wente, że ma takie a nie inne metody trenerskie (lub chodziło o obywatelstwo i i jego Polskość), ale za jego czasów było widać że zawodnicy mieli pomysł na grę. Co niestety nie widać z obecnym trenerem.


Zapamiętaj- jak pomoc to tylko w obie strony.

#70 Naujox

Naujox
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 styczeń 2014 - 18:13

Dlatego się cieszę z samej wygranej z tymi białoruskimi parchami, bo oni podjarani byli tak przewagą jakby im ktoś po 100 rubli premii obiecał.

 

Na dalsze sukcesy z taką grą nie licze.


"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości." - Friedrich August von Hayek

http://imgur.com/WO4QcqL.png

#71 irishman

irishman

    Irishman

  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 19 styczeń 2014 - 19:14


 

nie pij od rana - proszę
2 bramki w 26 sek to jak Śrutwa na wiosnę w GieKSie, niby mozliwe a jednak nierealne

Od razu widać, że nie oglądasz chyba zbyt często handbala

 

A dzisiejszy mecz widzialeś? :D :D :D

 

 

Dokładnie. Wszyscy narzekali na Wente, że ma takie a nie inne metody trenerskie (lub chodziło o obywatelstwo i i jego Polskość), ale za jego czasów było widać że zawodnicy mieli pomysł na grę. Co niestety nie widać z obecnym trenerem.

 

Za czasów Wenty to była świetna paka. Dziś Biegler dopiero taką tworzy.

 

A co do POLSKOŚCI Wenty - od niego niejeden z nas mógłby się uczyć patriotyzmu.



#72 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 19 styczeń 2014 - 20:35

Od razu widać, że nie oglądasz chyba zbyt często handbala

 

A dzisiejszy mecz widzialeś? :D :D :D

 

 

 

 

wyjątek potwierdzający regułę



#73 irishman

irishman

    Irishman

  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 styczeń 2014 - 09:03

Dobre! Dobre!

:lol: :lol: :lol:

 

No więc używając Twoich słów - "jakim trzeba być zjebem" żeby ryzykować, że taki.... "WYJĄTEK" pozbawi nas awansu do kolejnej rundy.



#74 Dudi_1979

Dudi_1979
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaPaderewa

Napisano 20 styczeń 2014 - 09:19

30 bramkę zdobyliśmy z karnego w 29 minucie i 15 sekundzie, 31  w 29 minucie i 56 sekundzie więc POLACY potrzebowali 41 sekund na zdobycie 2 bramek.

 

Jak widzisz na powyższym pomimo " bardzo sprzyjającej-nieudolnej- grze Białorusinów to potrzebowaliśmy 41 sekund a nie 26, ale nie o cyfry się będę spierał tylko o fakt że wygrana z Rosją 1 bramką też dawała by nam 2 pkt w kolejnej rundzie. Zgodnie z zasadą " umiesz liczyć licz na siebie" powinniśmy bardziej kalkulować, bo mieć a nie mieć 2 pkt w kolejnej rundzie to duża różnica.

 

 

To że w normalnych warunkach powinniśmy Białorusinów rozjechać jak walec a gramy nerwówkę to inna sprawa.

 

pyrsk



#75 irishman

irishman

    Irishman

  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 20 styczeń 2014 - 09:41

Jest 26 sekund do końca. Pudło z karnego - idzie kontra i gol. Do końca powiedzmy 22 sekundy i tylko jedna bramka przewagi. Mamy piłkę ale Ruscy rzucają się na nas jak wściekli, bo wiedzą, że czy przegrają 1, czy 2 bramkami to i tak awansują, a jak zremisują to mają 2 pkt na koncie więcej.

Mów co chcesz ale ja widziałem wiele traconych w ten sposób bramek.  I dlatego twierdzę, że nazywanie Jurasika "zjebem" jest delikatnie mówiąc.... pojebane.

 

pyrsk






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych