Skocz do zawartości

Zdjęcie

sezon 2013/14

59 odpowiedzi w tym temacie

#51 agbonlahor

agbonlahor
  • Zarejestrowani użytkownicy

Napisano 24 marzec 2014 - 17:56

marek1970 to stary smierdziacy stasiu ze starego forum, gonić go w pizduuuuu. 

#52 Marek1970

Marek1970
  • LokalizacjaKatowice - Zawodzie

Napisano 24 marzec 2014 - 20:18

że co ? człowieku ty się opanuj zanim zucasz jakimiś bzdurami ,ja w tym sezonie przynajmniej nie opuściłem ani jednego meczu ,jak co poniektzórzy Kibice , zresztą co poniektórzy znają mnie na Zawodziu

#53 agbonlahor

agbonlahor

Napisano 25 marzec 2014 - 08:59

skoncz pierdolić, kto konkretnie cie kurwa zna na Zawodziu? nikt, bo jestes jebanym smierdzacym leszczem z naprzodu janow. koniec kropka stasiu, znow twoj czas dobiega tu konca. jest tu jakis admin ? banowac go w huj ciote !

#54 sowin

sowin
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 25 marzec 2014 - 18:28

dzisiejsze spotkanie finalowe na tvp sport komentuje nasz trener Mariusz Kieca

#55 Marek1970

Marek1970
  • LokalizacjaKatowice - Zawodzie

Napisano 25 marzec 2014 - 23:38

jesteś za smarkaty zeby człowiek w moim wieku ciebie się tłumaczył

#56 Marian Koniuszko

Marian Koniuszko
  • SK1964
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 26 marzec 2014 - 15:04

Niech ktoś w końcu zbanuje tego śmieRdziela.  :rebacz:

#57 loki266666

loki266666

Napisano 26 marzec 2014 - 18:33

Jedno mnie bardzo śmieszy jeżeli chodzi o naszych pachnących inaczej sąsiadów z Janowa, Nikiszowca czy Szopienic. Sami siebie określają jako najbardziej śląski ze śląskich klubów a wolą by ich dzieci czy też wychowankowie grali np. w Sosnowcu niż w Katowicach. Z resztą jak mnie pamięć nie myli w sezonie, gdy grali u nas Amerykanie przegraliśmy mecz z Zagłębiem na stadionie zimowym a ulubieniec kibiców Janowa, bramkarz Elżbieciak razem z młynem Zagłębia wbijał na Ślązaków. Taki jest obraz tamtych dzielnic - patologia wymieszana z schizofrenią. A nasz sołtys i nie tylko chwali się przed całą Polską Nikiszowcem - wprost mówiąc, obrazem tego co na Górnym Śląsku jest najgorsze i wpływa na fatalny wizerunek naszego regionu.

#58 tobiasz

tobiasz
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 04 kwiecień 2014 - 11:59

No to Sanok zdobył Mistrzostwo Polski pokonując w finale Tychy
Czyli drugi raz z rzędu odpadliśmy z Play Off z drużyną która zdobyła Mistrza Polski 

#59 Naujox

Naujox

Napisano 04 kwiecień 2014 - 20:57

Oglądałem ostatni mecz kątem oka i gdyby nie komentatorzy to za chuja bym nie powiedział, że to ostatnie 8 minut finałowego meczu. Sielanka na tej hali jak chuj, u nas w meczu o taką stawkę to by krążek samoistnie skakał po tafli od jebnięcia z dopingu.

Choć morda się cieszy, że Wiecznie Drudzy znowu obeszli się ze smakiem i nie zdobyli mistrzostwa.

• Krzyś lubi to

"Rozwój polega na tym, że nieliczni przekonują wielu. Nowe myśli muszą się gdzieś pojawić, zanim będą mogły stać się poglądami większości."

- Friedrich August von Hayek

#60 TedeGKS

TedeGKS
  • LokalizacjaTauzen/Koszutka

Napisano 04 kwiecień 2014 - 21:58

Tym bardziej że w regularnym tyscy odskoczyli,grali w miarę równo,a Sanok małe problemy - mądra polityka transferowa,utrzymanie sponsora i przyczajony tygrys ukryty smok dojechał tyskich.Myślę że w Tychach chyba nie płaczą po fatalnym zeszłorocznym sezonie ten medal troszkę im radości sprawił(rok temu bez play off).

Nie ważne jak zaczynasz,ważne ...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych