Skocz do zawartości

Zdjęcie

sezon 2013/14

59 odpowiedzi w tym temacie

#26 sowin

sowin
  • Zarejestrowani użytkownicy
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 22 wrzesień 2013 - 19:39

Szkoda ze w ostatniej akcji Valusiak nie podawal do innego zawodnika tylko sam wyjechal na dwoch krakowian a bramka byla pusta.

#27 kck

kck
  • LokalizacjaTychy

Napisano 22 wrzesień 2013 - 19:39

pięknie, pod konec meczu 2x razy w osłabieniu :) do tego 1 seta zmarnowana :))

piękny dzień dla GieKSy!!!!

#28 Antek_Antuan

Antek_Antuan
  • SK1964

Napisano 22 wrzesień 2013 - 19:42

Brawo - niespodzianka !!! W zeszłym sezonie szło nam kulawo na wyjazdach i do tego nasza sytuacja organizacyjno-finansowa - nic tylko podziękować  zawodnikom za walkę. Dobry mecz :)

#29 Kohinio

Kohinio

Napisano 22 wrzesień 2013 - 20:38

Naprawdę piękny weekend!!!

w całym tamtym sezonie nie wygraliśmy w Krakowie meczu a teraz od razu za 3pkt, pięknie!

Mam nadzieję że sezon będzię w mmiarę spokojny pod względem organizacyjnym, tego sobie życzmy.

#30 sowin

sowin
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 27 październik 2013 - 12:13

Finałowy turniej o Puchar Polski w Katowicach się odbędzie tak donosi hokej.net

#31 Przemosz

Przemosz

Napisano 27 październik 2013 - 21:26

Chwedoruk pół przytomny od 2:25:00

#32 sowin

sowin
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 31 styczeń 2014 - 14:17

Patrząc na ligową tabele i mecze pomiędzy górą tabeli z dolną częścią, to może być bardzo szybka pierwsza runda Play-off poza parą Unia-Jastrzębie. Bo wątpie by Krynica, niestety nasza drużyna czy Polonia zdołały wygrać mecz z Tychami, Sanokiem czy Cracovią.

#33 sowin

sowin
  • LokalizacjaBogucice

Napisano 13 marzec 2014 - 21:10

nie wiem gdzie to napisac i czy dla nas i naszego klubu to dobra wiadomosc ale dzis Piotr Halasik prezes PZHL zlozyl rezygnacje z piastowania swojej funkcji

#34 hajer72

hajer72
  • Lokalizacjaz gruby

Napisano 20 marzec 2014 - 20:09

janów w 1lidze...

#35 tobiasz

tobiasz
  • LokalizacjaGiszowiec

Napisano 20 marzec 2014 - 21:03

Raczej w PLH

#36 Marek1970

Marek1970
  • LokalizacjaKatowice - Zawodzie

Napisano 20 marzec 2014 - 23:53

a może w PHL ;) , jestem ciekawy czy jest szansa na derby Katowic

#37 Bens

Bens

Napisano 21 marzec 2014 - 00:17

Oba kluby bedą grać ale w picipolo na 2 bramki. Bez sponsorów nie ma Ekstraligi a w Katowicach nie ma jak załatwić sponsorów obojętnie czy to GieKSa czy Naprzód

#38 1964Wojtek1964

1964Wojtek1964
  • SK1964

Napisano 21 marzec 2014 - 12:28

Prezes Hałasik się podał do dymysji. Najprawdopodobniej będzie zniesiony system ligi zamkniętej. Tak więc wystartować może się uda, ale bez sponsora nic nie ugramy i nie dokończymy. Podobnie jak Janów. Jednym z kandydatów na prezesa PZHL jest Czerkawski. Tylko,. żeby nie stało się z nim to co w piłce z Lato...

#39 yataman

yataman
  • SK1964

Napisano 21 marzec 2014 - 13:26

Jak już Czerkawskiego z kimś porównywać to raczej z Bońkiem niż Latem.

#40 DziEs

DziEs
  • SK1964

Napisano 21 marzec 2014 - 14:03

a Latem świeci słońce ...

#41 nemo

nemo
  • LokalizacjaTAUZEN

Napisano 21 marzec 2014 - 20:24

a Latem świeci słońce ...

często mocno pada,grzmi i  wali piorunami a narazie nie widać żeby słonecznko nad nami zaświeciło

#42 Marek1970

Marek1970

Napisano 22 marzec 2014 - 23:31

cos mi się jednak wydaje że Grycner ma wieksze mozliwości/prezęcję/obycie w znalezieniu sponsora niż Domagała ,co by tu nie mówić mieli przez parę lat Akunę a u nas jak by nie Matusiewicz to nie mieli byśmy nikogo ,tak zresztą było w tym sezonie.Ale cały czas liczę na derby Katowic jedyne takie derby w PHL

#43 loki266666

loki266666

Napisano 23 marzec 2014 - 00:50

A ja mam nadzieję, że nigdy nie dojdzie do derbów Katowic. Janów i ta cała ich patologia niech umiera w zapomnieniu. Przecież mieszkańcy Janowa czy Nikisza całkowicie odcinają się od Katowic, żyją w swojej małej enklawie, co więcej mam wrażenie, że po prostu nie nawidzą naszego miasta.

• Marian Koniuszko lubi to

#44 krzyzak

krzyzak

Napisano 23 marzec 2014 - 08:23

loki266666 masz rację, to wynika chyba z zaszłości historycznych- janów czy szopienice do lat 60 były samodzielnymi gminami. I to wielu mieszkańcom tych terenów zostało w pamięci. Katowice zresztą do końca I wojny światowej ograniczały się do dzisiejszego centrum miasta. Ulica Graniczna wzięła się np. stąd - że w tym miejscu była granica między miastem Katowice a gminą Bogucice-Zawodzie. A co do smrodów z tych terenów, to zauważyłem, że od kilku lat przyznają się oficjalnie do Katowic. Bierze się to chyba stąd, że jak zaczęli tracić kibiców na rzecz GieKSy, to zmienili retorykę. Kiedyś przecież nie mieli fany Katowice, a kilka lat temu sobie zrobili. Dwulicowość.

#45 Marek1970

Marek1970

Napisano 23 marzec 2014 - 22:53

Ja ogólnie nie rozumiem z kąt tyle nienawiści między klubami , mi czesto się zdażało chodzić na mecze Naprzódu jak grali w ekstralidze a GKS grał w 1 lidze , wiadomo że to nie takis same oglądanie jak GieKaeSu ale niec nie mam do tego klubu , bądz co bądz tak że z Katowic a w sumie na Jantor mam nawed blizej niż do Naszej Satelity

#46 nemo

nemo
  • LokalizacjaTAUZEN

Napisano 23 marzec 2014 - 23:08

Ja ogólnie nie rozumiem z kąt tyle nienawiści między klubami , mi czesto się zdażało chodzić na mecze Naprzódu jak grali w ekstralidze a GKS grał w 1 lidze , wiadomo że to nie takis same oglądanie jak GieKaeSu ale niec nie mam do tego klubu , bądz co bądz tak że z Katowic a w sumie na Jantor mam nawed blizej niż do Naszej Satelity

Marek pierdolisz fleki!!! To tak jak byś powiedział że GIEKSA w I lidze a na ekstraklase  sobie chodze na cichą!!!  Jak tu krzyżak napiasał jest To enklawa smierdzieli,idż sobie w koszulce GIEKSY na mecz do janowa to  napewno caŁo z hali nie wyjdziesz- więc NAPRZÓD janów nigdy nie był i  NIE BĘDZIE klubem z KATOWIC!!!!!

#47 Jurek

Jurek
  • SK1964

Napisano 24 marzec 2014 - 10:07

głupie są te waśnie, powinni się pogodzić

#48 DziEs

DziEs
  • SK1964

Napisano 24 marzec 2014 - 11:36

no właśnie - może Marek zorganizuje jakąś wspólną imprezę plenerową kibiców GieKSy i Naprzodu - może na Cichej ?

#49 Flame

Flame
  • LokalizacjaKatowice-Kostuchna

Napisano 24 marzec 2014 - 14:00

a jaka w ogóle jest frekwencja na Naprzodzie?

#50 yataman

yataman
  • SK1964

Napisano 24 marzec 2014 - 14:22

Ponoć ponad tysiąc na Orliku

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych