Skocz do zawartości


Zdjęcie

Informacje ogólne [www.zlotebuki.gkskatowice.eu]


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 26 listopad 2013 - 02:16

 
Złote Buki to plebiscyt sportowy stworzony przez redakcję magazynu "Bukowa". Obecna edycja organizowana jest przez portal GieKSa.pl. Kibice honorują w nim najlepszych zawodników i wydarzenia, które na przestrzeni danego roku odegrały największą rolę. Złote Buki przyznawane są zazwyczaj w pięciu kategoriach: Piłkarz Roku, Odkrycie Roku, Bramka Roku, Wydarzenie Roku, Mecz Roku. Kapituła przewiduje również wyróżnienia dodatkowe (tzw. Super Buk). 
 
Od 26 listopada do 5 grudnia 2013 roku można głosować w Plebiscycie Złote Buki 2013. Rozdanie nagród odbędzie się 10 grudnia w Miejskim Domu Kultury Szopienice – Giszowiec w Katowicach
 
 
Tegoroczny plebiscyt Złotych Buków przewiduje trzy formy głosowania. Dla Państwa wygody poza tradycyjną możliwością oddawania głosów drogą SMS-ową można również oddać głos w specjalnie przygotowanej aplikacji na Facebooku oraz na forum kibiców GieKSy w temacie Złote Buki w przygotowanej na tą okoliczność ankiecie. Poniżej szczegóły dotyczące głosowania.
 
SMS -> kliknij
 
Facebook 
 
Aplikacja do głosowania dostępna jest na oficjalnym profilu GKS-u Katowice na portalu Facebook.com. Po wejściu do aplikacji wybieramy kategorię, dla której chcemy oddać głos. Do wyboru jest 5 kategorii: bramka roku, wydarzenie roku, mecz roku, odkrycie roku, piłkarz roku. Dla każdej kategorii można oddać tylko jeden głos na jedną nominację. Aplikacja wymaga polubienia oficjalnego profilu GKS-u Katowice, aby móc oddać ważny głos w plebiscycie. Początek głosowania rozpocznie się 25 listopada. Zakończenie 5 grudnia i wtedy aplikacja automatycznie zostanie wyłączona. Link dostępny jest tutaj.
 
Forum
 
Ankieta na forum kibiców GieKSy będzie dostępna dla wszystkich użytkowników. W temacie Plebiscyt Złotych Buków będzie można oddać swój głos w poszczególnych kategoriach. W każdej kategorii można oddać tylko jeden głos na jedna nominację. 

Przyjaźń jest wszystkim!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych