Skocz do zawartości


Zdjęcie

Piłkarz Roku 2013


  • Zamknięty To jest temat tylko z ankietą
2 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Piłkarz Roku 2013 (154 użytkowników oddało głos)

Piłkarz roku 2013

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 26 listopad 2013 - 01:31

W tym temacie można zagłosować na Piłkarza Roku 2013. Każdy może zagłosować tylko jeden raz. Głos jest tak samo ważny jest głosowanie w aplikacji facebookowej oraz poprzez smsy.
 
Nominowani:
 
1. Łukasz Budziłek - sms o treści: PILKARZ.1 na nr 7148
Szerzej nieznany bramkarz przyszedł do GKS przed rundą wiosenną i zrobił prawdziwą furorę. Na dobry początek w pięciu meczach puścił zaledwie jednego gola. Potem gdy piłka wpadała do siatki z reguły były to strzały życia rywali lub nieszczęśliwe rykoszety. Zawodnik świetnie spisuje się na linii, ale znamy go też z dalekich wyjść poza pole karne. Golkiper imponuje pewnością i - jak na swój wiek – dojrzałością boiskową. Do tego potrafi bronić rzuty karne. Gdyby nie Budziłek, GKS prawdopodobnie miałby na koncie dobre kilka oczek mniej. Nic dziwnego, że interesują się nim kluby z ekstraklasy. 
 
2. Grzegorz Fonfara - sms o treści: PILKARZ.2 na nr 7148
Doświadczenie tego zawodnika jest niezbędne do dobrej gry GKS, nie tylko w defensywie. W pamięci mamy bowiem pomysł trenera Moskala z ostatnich tygodni - czyli wystawienie piłkarza na pozycji ofensywnego pomocnika. Jak się okazuje, jest to strzał w dziesiątkę. Fonfara nie tylko dobrze rozgrywa akcje i asystuje, ale sam strzela gole. Doświadczenie z boisk ekstraklasowych jest widoczne gołym okiem. Do tego dochodzi walka - czasem wręcz w parterze - o każdą piłkę. Kapitalny mecz z Niecieczą, w którym zdobył dwa gole, ale trafiał też choćby z Miedzią czy Wisłą Płock 
 
3. Przemysław Pitry - sms o treści: PILKARZ.3 na nr 7148
Trudno sobie wyobrazić GKS Katowice bez Przemysława Pitrego. Zawodnik ustawiony w pomocy lub ataku jest kluczową postacią w ofensywie. Spokój, opanowanie i technika są tymi cechami jego gry, które regularnie zapewniają GieKSie punkty. Zawodnik zdobywał bardzo ważne bramki z Kolejarzem na wiosnę czy jesienią z Wigrami, Podbeskidziem, ROW-em i Arką. Za każdym razem - czy to uderzał głową czy nogą - wykończenia akcji były perfekcyjne. Jako kapitan prowadzi GieKSę do szczytu pierwszoligowej tabeli. 
 
4. Deniss Rakels - sms o treści: PILKARZ.4 na nr 7148
Zawodnik grał w GKS tylko na wiosnę, ale był to jego najlepszy okres w naszym klubie. Napastnik zdobył 6 bramek, w tym tak ważne, jak z Flotą, Kolejarzem, Tychami czy Miedzią. Mogliśmy tylko żałować, że po sezonie pożegnał się z naszym klubem, bo snajper to utalentowany i daje zawsze gwarancję kilku bramek w rundzie. Dobra współpraca z pomocnikami, wyjścia do prostopadłych podań mogły się podobać, zwłaszcza gdy kończyły się zdobyciem bramki.

Przyjaźń jest wszystkim!


#2 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 26 listopad 2013 - 01:34


Przyjaźń jest wszystkim!


#3 kosa

kosa
  • SK1964
  • LokalizacjaPanewniki

Napisano 26 listopad 2013 - 01:39


Przyjaźń jest wszystkim!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych